KONST / Litografier / Färglitografi 11031291
*
nr 1103 1291
Leonor Fini
(1907-1996), Argentina
Färglitografi, 4 st, Leonor Fini (1907-1996), bladets mått: 71x55
Kondition: lösa blad
Leonor Fini, Argentisk bildkonstnär född 1907, död 1996.
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 24 april 2017
kl 20:54:39
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
23/4 14:21:59
1
900 kr
23/4 21:38:56
2
800 kr
23/4 21:38:56
1
900 kr (Budbetjänt)
24/4 20:35:52
3
1.000 kr
24/4 20:49:21
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: argentina argentinsk färglitografi grafik leonor fini litografi litografier litografiskt blad sydamerika sydamerikansk
-
4270 Färglitografi
2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Sig..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:01
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:17
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:50
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:38
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:18
-
5380 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:03
*
Leonor Fini
Kondition: lösa blad
Leonor Fini, Argentisk bildkonstnär född 1907, död 1996.
Läs om budbetjänten
nr 1103 1291
Leonor Fini
(1907-1996), Argentina
Färglitografi, 4 st, Leonor Fini (1907-1996), bladets mått: 71x55
Kondition: lösa blad
Leonor Fini, Argentisk bildkonstnär född 1907, död 1996.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 1.100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 24 april 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
23/4 14:21:59 | 1 | 900 kr |
23/4 21:38:56 | 2 | 800 kr |
23/4 21:38:56 | 1 | 900 kr (Budbetjänt) |
24/4 20:35:52 | 3 | 1.000 kr |
24/4 20:49:21 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: argentina argentinsk färglitografi grafik leonor fini litografi litografier litografiskt blad sydamerika sydamerikansk
-
4270 Färglitografi
2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Sig..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:01 -
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:17 -
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:50
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:38 -
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:18 -
5380 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:03